
VinyPlus Quattro buitenverblijf
Hans bouwt een luxe buitenverblijf aan het water. Wat begon als een simpel idee voor een overkapping, groeide uit tot een volwaardig buitenverblijf met luxe voorzieningen.
Op een prachtige locatie aan de heide van Ermelo staan deze heide lodges. Door het materiaal gebruik hebben de lodges een natuurlijke uitstraling die perfect past bij deze locatie. In 20 stappen sta je vanaf deze lodges in het open heide gebied van Ermelo. Hierdoor is deze plek omgeven door rust. Daar past deze vormgeven en rustige uitstraling perfect bij.
De chalets zijn afgewerkt met de gevelbekleding van VinyPlus in de kleur Turners Eiken. Er is bij deze gevelbekleding gekozen voor een open-gevel-look en een verticale montage. Dit geeft de chalets een moderne uitstraling. De dakranden zijn afgewerkt met VinyPlus dakranden in de kleur zwart. Dit sluit perfect aan bij de open-gevel-look. Daarnaast is er bij deze chalets voor gekozen om de veranda af te werken met echt hout. Hierdoor lijkt de gevelbekleding nog meer op echt hout.
Hans bouwt een luxe buitenverblijf aan het water. Wat begon als een simpel idee voor een overkapping, groeide uit tot een volwaardig buitenverblijf met luxe voorzieningen.
Bij dit nieuwbouw project hebben ze Vinyplus 3 kleuren kunststof panelen als gevelbekleding gebruikt. Doordat de 3 kleuren panelen door elkaar
Een vrijstaande woning is gerenoveerd met VinyPlus gevelpanelen in de kleur antraciet. Dit huis is van oudsher een stal geweest en is verbouwd tot een woning waar in geleefd kan worden. De woning heeft nu een uniforme uitstraling omdat het rondom bekleed is met hetzelfde product. Omdat het oppervlak van de gevelpanelen groot is, hebben de eigenaren gekozen voor een onderhoudsarm product dat een lange levensduur heeft, VinyPlus.
Bij Both Boerenzorg in Lopik is een prachtig nieuw zorgboerderij gerealiseerd. Bij Milin zijn we erg trots op dit project, aangezien Milin de (duurzame) afbouwmaterialen heeft mogen leveren.